Ürünlerimiz
ç
HakkimizdaHizmetlerimiz
Ana SayfaKampanyalar

Dörtrenk Yayıncılık Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:102 Sicimoğlu İş Merkezi Kat: -3 PK: 34490 Başakşehir - İstanbul
E-mail : iletisim@dortrenkyayincilik.com
Tel : (0212) 550 23 48  
       
Faks : (0212) 550 23 49  
     
Web : http://www.dortrenkyayincilik.com

Dörtrenk Yayıncılığın, Okullarda, yurtlarda, etüt merkezlerinde uygulanması amacıyla, Müfredata Uygun, Yıllık Planlarla paralel, Kazanım Ölçme özelliğinde, SBS kriterlerine uygun olarak hazırlanmış sınavlardır.

2. Sınıftan - 8. Sınıfa kadar tüm seviyeler için Dörtrenk Yayıncılığın deneyimli kadrosu tarafından hazırlanmış, ölçme düzeyi yüksek bu sınavları aşağıda tabloda belirtilen tarihler arası uygulayabilirsiniz.

Birinci Hamur Kağıda, dört renk olarak, ofset baskı tekniğiyle basılmış, A ve B Kitapçığı olarak hazırlanmış sınavlar ile birlikte Optik Cevap Kağıtları ve Sınav Sonuç Belgeleri gönderilmektedir.


2011 - 2012 Dörtrenk Yayıncılık Sınav Uygulama Tarihleri

Tavsiye Edilen
Uygulama Tarihi
Sınıf / Seviye Kazanım Değerlendirme Sınavı
(Seviye Belirleme Sınavı - SBS Kriterlerine göre Hazırlanmıştır.)
31 Ekim - 04 Kasım 2011 Belirtilen tarihlerde  2, 3, 4, 5, 6 , 7, 8. Sınıflara uygulanmaktadır KDS 1
05 - 09 Aralık 2011 KDS 2
02 - 06 Ocak 2012 KDS 3
05 - 09  Mart 2012 KDS 4
09 - 13  Nisan 2012 KDS 5
14 - 18  Mayıs 2012 KDS 6
Türkiye genelinde yetkili bayileri aracılığıyla satışını ve hizmetini vermekte olduğu sınavlar ile ilgili Soru Sayısı, Soruların Konulara Göre Dağılımı gibi ayrıntılı http://www.dortrenkyayincilik.com/anasayfa/1/7-kurumsal-snavlar.html adresinden görebilirsiniz.

Türkiye'nin bir çok ilinden yüzlerce okulun katıldığı sınavların sonuçlarını; http://dortrenk.e-sinav.web.tr Sınav Uygulama ve Kazanım Ölçme Platformundan, öğrenciler, veliler, kurum yöneticileri görebilmektedir.

Eğitim yılı boyunca hizmetinizde olan http://dortrenk.e-sinav.web.tr internet adresinden, katıldığınız sınavlar arası karşılaştırmalı raporları, öğrenci, sınıf, okul gelişim analizlerine ulaşabilirsiniz.

Dörtrenk Yayıncılığın yüksek teknolojiye sahip sınav değerlendirme alt yapısı sayesinde illerdeki yetkili bayileri http://www.dortrenkyayincilik.com/sat-merkezleri.html, web tabanlı sistem sayesinde kendileri değerlendirmekte, dolayısıyla sınav sonuçları , uygulama sonrasında bir gün içinde teslim edilmektedir.
Yukarıda tabloda yer alan sınavlar, her ne kadar okullara yönelik hazırlanmış olsa da, Dörtrenk Yayıncılığın bölgenizdeki Yetkili Bayisi ile görüşerek Dershanenizde de uygulayabilirsiniz. Bu amaca yönelik olarak,  www.e-sinav.web.tr üzerinde sınavlar değerlendirmeniz için hazırdır.